گروه پیشگامان تلاش می‌کند تا در این روزها با ارائه خدمات به موقع از حضور غیرضروری مشتریان بیرون از منزل پیشگیری کرده و با خدمت‌رسانی بهداشتی خطر این روزها را تقلیل دهد.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان، متصدیان واحد بسته بندی و ارسال مؤسسه آموزشی دانش آموختگان تهران در شرایط کاملا بهداشتی اقدام به بسته‌بندی و توزیع بسته‌های مشتریان می‌کنند.

سعید محسنی مسئول واحد بسته بندی و ارسال با اطمینان دادن از شرایط بهداشتی در این واحد گفت: مؤسسه آموزشی دانش آموختگان تهران با تمام قوا تلاش می‌کند ضمن رعایت اصول بهداشتی دراین روزهای پرخطر، رفت و آمد مشتریان خود بیرون از منزل را به حداقل رسانده تا کمکی به مساعد شدن اوضاع کند.

وی با اشاره به بیشتر شدن حجم ارسالی مرسولات در این روزها گفت: با توجه به افزایش حجم سفارشات و ارسال بسته‌ها، تمام قوای خود را به کار گرفتیم تا جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مشتریان، کمک ناچیزی به هموطنان خود در این شرایط کنیم.

 

درباره محمد توسلیان

کارشناس انفورماتیکم، مدیر وبسایت موسسه دانش آموختگان تهران، علاقه‌مند به دنیای وب، وردپرس و دیجیتال مارکتینگ که دوست دارم تجربیاتم رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *