این راهنما حاوی نکات مهمی برای شرکت کنندگان در آزمون بوده و مطالعه‌ی این دفترچه به تمامی داوطلبان شرکت در آزمون توصیه می‌گردد!

امتحان جامع علوم پایه پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی و پیش کارورزی ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ۹۶/۱۲/۱۷ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

۱- تعداد سوالات امتحانات جامع علوم پایه و پیش‌کارورزی ۲۰۰ سوال و زمان پاسخ دهی به آن ۲۰۰ دقیقه است.

۲- قبل از شروع پاسخگویی به سوالات امتحان حتما ‌مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، شماره کارت، نوع دفترچه (الف یا ب) و محل تحصیل را که توسط کامپیوتر در برگ پاسخنامه درج شده است کنترل نموده و در صورت مغایرت، ضمن اطلاع به مسئولان آزمون، اطلاعات صحیح را بالای برگه پاسخنامه در محل مربوطه درج نمایید.

۳- برای این آزمون نمره منفی در نظر گرفته نشده است.

۴- تصحیح پاسخنامه‌ها توسط کامپیوتر صورت می‌پذیرد. لذا جهت جلوگیری از هرگونه اشتباه موارد زیر را دقیقا رعایت فرمایید:
۴-۱ : برای پاسخگویی از مداد مشکی نرم استفاده و در صورت تغییر پاسخ جواب قبلی را بطور کامل و با پاک‌کن پاک کنید.
۴-۲: برای پاسخ دادن به هرسوال مطابق شکل زیر، خانه مربوطه را کاملا سیاه کرده و از ضربدر زدن یا علامت گذاری خودداری نمائید.


۴-۳: از تا کردن، چروک و یا خیس کردن پاسخنامه جدا خودداری نموده و در صورت بروز هر یک از موارد فوق مراتب را به مسئولان جلسه اطلاع دهید.

لازم بذکر است هیچ‌گونه وقت اضافه به شرکت کنندگانی که دچار مشکل شده‌اند داده نمی‌شود و در صورت تعویض پاسخنامه، مراتب باید در صورتجلسه برگزاری آزمون ذکر شود، در غیر این صورت پاسخنامه بدون شماره کامپیوتری فاقد ارزش خواهد شد.
شرکت کنند در امتحان می‌توانند پس از اتمام آزمون در تمامی حوزه‌ها، در تاریخ ۹۶/۱۲/۱۷ کلید اولیه پاسخنامه آزمون در سایت اینترنتی معاونت آموزشی دانشگاه مرکز قطب امتحانی قرار خواهد گرفت.

ارسال اعتراضات:
شرکت کنندگان می‌توانند اعتراضات خود را از روز پنج‌شنبه ۹۶/۱۲/۱۷ تا روز شنبه ۹۶/۱۲/۱۹ به صورت اینترنتی ارسال نمایند، کلیه اعتراضاتی که بعد از مهلت مقرر ارسال گردد رسیدگی نخواهد شد.

نحوه رسیدگی به اعتراضات:
کلیه اعتراضات واصله در زمان مقرر جمع‌آوری و دسته بندی شده و توسط هیات طراحان و ناظرین مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. لازم بذکر است نتیجه تجدید نظر غیر قابل تغییر بوده و مورد رسیدگی مجدد قرار نخواهد گرفت.

“موسسه دانش آموختگان تهران” برند برتر پزشکی ایران برای شما داوطلبان گرامی آرزوی موفقیت می‌نماید و پاسخگوی پیشنهادات و انتقادات شما می‌باشد.

 

برنامه

تاریخ

برگزاری امتحان

۹۶/۱۲/۱۷

اعلام کلید اولیه سوالات

۹۶/۱۲/۱۷

مهلت اعتراض به کلید  اولیه سوالات

از تاریخ ۹۶/۱۲/۱۷ لغایت ۹۶/۱۲/۱۹

درباره محمد توسلیان

کارشناس انفورماتیکم، مدیر وبسایت موسسه دانش آموختگان تهران، علاقه‌مند به دنیای وب، وردپرس و دیجیتال مارکتینگ که دوست دارم تجربیاتم رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

3 دیدگاه در راهنمای داوطلبان امتحان علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیش‌‎کارورزی اسفند ۱۳۹۶
 1. سلام
  جواب نهایی پذیرش ها کی اعلام میشه ؟

  • برگزاری امتحان 👈 پنج‌شنبه ۱۷ اسفند ساعت ۹ به مدت ۲۰۰ دقیقه

   اعلام کلید اولیه 👈 پنج‌شنبه ۱۷ اسفند پس از اتمام امتحان در سایت مرکز قطب

   فرصت اعتراض 👈 ۱۷ تا ۱۹ اسفند

   اعلام نهایی نتایج 👈 اعلام نشده. اسفند گذشته اکثر قطب‌ها قبل از آغاز سال جدید اعلام کردند.

 2. سوالات را کجا می تونیم ببینیم


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *