به گزارش روابط‌عمومی گروه پیشگامان، همرمان با آغاز سال نو میلادی از اولین کتاب سیب سبز، تألیف شده به زبان انگلیسی در مؤسسه آموزشی دانش آموختگان رونمایی شد.

دکتر صادق شفائی مدیر آموزش مؤسسه آموزشی دانش آموختگان تهران خبر از تولید کتب سیب سبز انگلیسی داد و اظهار داشت: به جهت پتانسیل بالای آموزش پزشکی در کشور، هر ساله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام به جذب دانشجو از سراسر دنیا در رشته پزشکی می‌کند که به دلیل نبود منابع به زبان انگلیسی، مراحل تحصیل برای دانشجویان جذب شده با سختی های بسیاری همراه است.

وی در ادامه افزود: مؤسسه آموزشی دانش آموختگان تهران که همواره با دغدغه آموزش صحیح اقدام به تولید کتاب های کمک آموزشی در حوزه پزشکی می‌کند خود را ملزم به کمک دانشجویان در جهت برگزاری هر چه بهتر آزمون و امتحان های خود می‌داند و از این رو با شروع این فرایند اقدام به ترجمه کتب سیب سبز به زبان انگلیسی نموده است.

مدیر تدوین کتب سیب سبز ضمن اشاره به ترجمه سایر منابع آموزشی به زبان انگلیسی در مراحل بعدی افزود: مؤسسه آموزشی دانش آموختگان تهران با هدف حضور در فضای بین المللی نشر آموزش پزشکی روند فعالیت خود در این حوزه را آغاز کرده است .

لازم به ذکر است، مؤسسه دانش‌آموختگان تهران، مجتمع طراحی و چاپ پیشگامان، انتشارات طبیبانه، انتشارات آریانگار و باشگاه کارآفرینی زیر مجموعه گروه پیشگامان است.

درباره محمد توسلیان

کارشناس انفورماتیکم، مدیر وبسایت موسسه دانش آموختگان تهران، علاقه‌مند به دنیای وب، وردپرس و دیجیتال مارکتینگ که دوست دارم تجربیاتم رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

1 پاسخ به رونمایی از کتاب سیب سبز انگلیسی
  1. .i want to buy english books of seebs sabs for Histology, Embryology, and anatomy


[بالا]

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *