کارگاه آموزشی درس «نورولوژی ۱» پنجشنبه ۷ شهریورماه در دانشکده داروسازی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان، کارگاه «نورولوژی ۱» توسط دکتر امید پیرحاجی رتبه‌ی یک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

این کارگاه با محور های سردرد، تشنج، سکته‌ مغزی، مولیتپل اسکلروزیس، تومورهای مغزی، سرگیجه، اختلالات حرکتی، ممنژیت و استفالیت برگزار و در پایان دوره، کتاب و فایل صوتی کامل و در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

همچنین در حاشیه‌ی این مراسم “محمدرضا زاهدی” مدیر عامل محترم موسسه پیشگامان ضمن گرامیداشت روز پزشک، به چند نکته‌ در رابطه با محصولات این موسسه متذکر شد.

وی پس از تشکر از همه‌ی شرکت‌کنندگان در این کارگاه، از مراحل مختلف شکل‌گیری یک محصول، تا قرار گرفتن در سبد خرید دانشجویان سخن گفت و ضمن تشکر از آقای دکتر امید پیرحاجی از محصولات وی به عنوان قطب جمع بندی امتحان رزیدنتی، یاد کرد.

همچنین پزشکان شرکت کننده در این مراسم ضمن ابراز رضایت از برخورد خوب کارمندان فروش این موسسه و کیفیت بالای محصولات، از مدیریت موسسه پیشگامان بابت نوع پاسخگویی کارمندانشان کمال تشکر و قدردانی را بجا آوردند.

در خاتمه این مراسم به رسم یادبود روز پزشک، هدیه‌ای از مدیرعامل موسسه پیشگامان به دکتر امید پیرحاجی اهدا شد.

درباره محمد توسلیان

کارشناس انفورماتیکم، مدیر وبسایت موسسه دانش آموختگان تهران، علاقه‌مند به دنیای وب، وردپرس و دیجیتال مارکتینگ که دوست دارم تجربیاتم رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

1 پاسخ به کارگاه «نورولوژی ۱» با تقدیر از دکتر امید پیرحاجی و سخنرانی مدیر عامل گروه پیشگامان برگزار شد.
  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم


[بالا]

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *