حریم خصوصی

بر طبق توافقنامه های موجود در سایت موسسه دانش آموختگان تهران متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه تعهدات و سیاستهای سایت در این زمینه شرح داده می شود.
ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.
ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می نماییم؟
زمانیکه شما هر سایتی را مشاهده می کنید، اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع آوری می شود. ما نیز به ازای هر بیننده سایت موسسه دانش آموختگان تهران، بصورت اتوماتیک اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع آوری کرده و ذخیره می نماییم:

  • اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما (آدرسIP عددی است که بطور اتوماتیک زمانی که شما وارد شبکه وب می‌شوید به کامپیوتر شما تخصیص داده می‌شود.)
  • آدرس اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سایت ما شده‌اید. (برای مثال www.google.com)
  • تاریخ و زمانی که شما وارد سایت ما می‌شوید و مدت زمانی که در سایت هستید.
  • نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر اینترنتی کامپیوتر شما. به عنوان مثال Windows 10/Google Chrome ( این اطلاعات به صورت خودکار بوسیله کامپیوتر شما منتقل می‌شود. )
  • صفحاتی از سایت که شما آنها را مشاهده می کنید.

چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را دانلود نمایید، اینها اطلاعاتی هستند که جمع آوری می‌کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می‌نماییم که تعداد بینندگان سایتمان را در بخش‌های مختلف مشخص کنیم و کمک می‌کند که سایتمان را برای بینندگان آن هر چه مفید‌تر نماییم. برای مثال از اطلاعات مرورگر اینترنتی به این منظور استفاده می‌کنیم که سایتمان را به گونه‌ای طراحی نماییم که تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سایت را به درستی مشاهده کنند.
زمانیکه شما وارد سایت ما می شوید، اطلاعاتی غیر از موارد ذکر شده که گفته شد از شما جمع آوری و ذخیره نمی‌شود، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری در اختیارمان قرار دهید. مثلا اینکه شما فرمی را در سایت پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، اسم و سن شما باشد و آنرا ثبت کنید.

IP ها و کوکی ها
کوکی ها فایل‌های کوچکی می‌باشند که سایت‌هایی که از آنها بازدید می‌کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می‌کنند. کوکی‌ها در واقع فایل‌های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما است که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی خطر است.
بنابر خصوصیت زبان‌های برنامه‌نویسی تحت وب در استفاده از کوکی‌ها، اگر شما این گزینه را در مرورگر اینترنتی خود غیر فعال کرده باشید امکان استفاده از سرویس‌های موسسه دانش آموختگان تهران را ندارید.

امنیت و حفاظت از داده‌ها
موسسه دانش آموختگان تهران هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی‌کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد. موسسه دانش آموختگان تهران دارای سه بخش اطلاعاتی می باشد: آمار جمع آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه‌های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا در قالب شناسنامه کاربر، برای معرفی بهتر شما به دیگر اعضاء وب سایت و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربرانمان استفاده خواهیم کرد.
ما لاگ فایل‌ها و پایگاه داده‌هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد می‌کنیم. به این ترتیب می‌توانیم درک بهتری از سایتمان داشته باشیم و محتوایی را که در سایتمان ارائه می‌دهیم را بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه های فردی و شخصی تک تک کاربران نمی‌باشد. بار دیگر خاطر نشان می‌کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی‌کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

لینک های اشخاص ثالث
زمانیکه شما بر روی لینک‌های اشخاص ثالث که در سایت ما وجود دارد کلیک می‌کنید و وارد آنها می شوید، اطلاعاتی از شما بدست می آید. در اینصورت موسسه دانش آموختگان تهران هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و در مقابل آنها پاسخگو نیست.
اگر شما اعتراضی نسبت به لینک‌های سایت ما داشتید، می‌توانید آنرا به ما اطلاع دهید. مطمئن باشید که آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ می‌ماند و ما آنرا بدون اجازه خودتان (مگر به موجب قانون) فاش نخواهیم کرد.

تغییرات در سیاست‌ها
ممکن است موسسه دانش آموختگان تهران گاه گاهی سیاست‌های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست‌های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های سایت موسسه دانش آموختگان تهران داشتید می توانید آنرا با ما در میان بگذارید.